Haber
Çaykur Rizespor, Senegal U-20 Milli takım oyuncusu Mame Mor Faye’yi kadrosuna kattı
![](https://arac-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/caykur-rizespor-senegal-u-20-milli-takim-oyuncusu-mame-mor-fayeyi-kadrosuna-katti-iJg1u3ev.webp)
Trendyol Muhteşem Lig gruplarından Çaykur Rizespor, Senegal U-20 Milli forması giyen Mame Mor Faye’yi kadrosuna kattı.
Yeni sezonda Trendyol Süper Lig’de forma giyecek Çaykur Rizespor, Senegal U-20 Milli takım oyuncusu Mame Mor Faye ile anlaşma sağladı. Bir süre önce ekiple çalışmalara katılan Senegalli genç golcü Mame Mor Faye, imzası ile 4 yıldır yeşil-mavili formalarına kenetlendi. Kulüpten yapılan açıklamada, “Mame Mor Faye’yi takımımıza hoş geldiniz diyor, başarılar diliyoruz” ifadelerine yer verildi. – RİZE