Haber

Adıyaman’da deprem oldu mu? SON DAKİKA! Adıyaman’da bugün deprem oldu mu? AFAD ve Kandilli deprem listesi! 6 Mart’ta deprem mi oldu?

Adıyaman nda deprem oldu mu? AFAD ve Kandilli verilerine göre Adıyaman ‘de beyin sarsıntısı olup olmadığı merak ediliyor. Tamam, Adıyaman ‘da deprem mi oldu? Bugün 6 Mart Adıyaman Beyin sarsıntısı mı oldu? Kandilli Rasathanesi Adıyaman depremi ve AFAD Ankara’daki deprem şiddeti merak ediliyor. Peki Adıyaman’daki deprem ne kadar şiddetli oldu? Adıyaman yakın deprem bilgileri, AFAD son deprem listesi ve Kandilli son deprem listesi için! son depremler ve Son dakikabeyin sarsıntısı haberleri!

KANDİLLİ SON DEPREM

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika sallanıyor haberler i ile vatandaşa anlık deprem haberi veriyor. Kandilli Rasathanesi yerel olarak deprem araştırmaları yapmakta ve sitesindeki son 500 depremi kamuoyuna sunmaktadır.

6 Mart’ta Adıyaman’da hissedilen bir deprem meydana geldi. Büyüklüğünün 3,9 ile 4 arasında olduğu tahmin ediliyor. Kandilli Rasathanesi’nden şu an için herhangi bir paylaşım yapılmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu