Haber

Abdülkerim Bardakcı ve Kerem Aktürkoğlu kadrodan çıkarıldı mı? Abdülkerim Bardakcı ve Kerem Aktürkoğlu Milli Takım kampından ayrıldı mı?

Abdülkerim Bardakcı ve Kerem Aktürkoğlu takımdan çıkarıldı mı? Sorusu gündeme gelen argümanlarla birlikte merak edildi ve araştırıldı. Türkiye Futbol Federasyonu, Abdülkerim Bardakcı ve Kerem Aktürkoğlu’nun milli takım kampından ayrıldığını duyurdu. Peki Abdülkerim Bardakcı ve Kerem Aktürkoğlu kadrodan çıkarıldı mı? Abdülkerim Bardakcı ve Kerem Aktürkoğlu Milli Takım kampından ayrıldı mı?

ABDÜLKERİM BARDAKCI VE KEREM AKTÜRKOĞLU TAKIMDAN ÇIKARILDI MI?

Yapılan açıklamada, Kerem Aktürkoğlu’nun yaşadığı boyun ve göğüs travması ve Abdülkerim Bardakcı’nın eşinin hamileliğinin son döneminde olması nedeniyle iki oyuncunun kamptan ayrıldığı belirtildi. TFF’den yapılan açıklamada, Kerem Aktürkoğlu’nun Ermenistan maçında boyun ve göğüs travması geçirmesi ve Abdülkerim Bardakcı’nın eşinin hamileliğinin son döneminde olması nedeniyle iki futbolcunun kamptan ayrıldığı açıklandı.

İşte TFF’den yapılan açıklama;

“Dün oynanan Ermenistan maçında Kerem Aktürkoğlu, boyun ve göğüs travması geçirdiği için aday takımdan çıkarıldı, Abdülkerim Bardakcı’ya ise hamileliğinin son döneminde olan eşiyle birlikte olma izni verildi.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu